You are here:  / Motoryzacja / Obrabiarki CNC / Suwnice bramowe / Kurs prawa jazdy Lublin

Kurs prawa jazdy Lublin

post by related

related post

Kurs prawa jazdy Lublin (6)Ciągle byłam uzależniona od męża. Był jedynym kierowcą w domu. Ja kiedyś chodziłam na kurs prawa jazdy, ale mój  instruktor jazdy, nie nadawał się do nauczania innych. Wszyscy się na niego skarżyli, był ciągle poirytowany, na wszystkich krzyczał, nie miał cierpliwości. W gruncie rzeczy niczego mnie nie nauczył. Chciałam zmienić nauczyciela ,ale już było za późno. Efekt końcowy, był taki, że nie zdałam egzaminu. Byłam wściekła.
Po latach przypomniałam sobie, że powinnam zakończyć to co zaczęłam. Znalazłam ogłoszenie, kurs prawa jazdy Lublin. Miał się zacząć od początku wakacji i miał niskie ceny. Nie zastanawiałam się tylko zaraz pojechałam autobusem pod wskazany adres.
Załatwiłam wszystkie potrzebne sprawy i dostałam instruktora najlepszego na świecie. Był spokojny, czasem zabawny. Taki instruktor to skarb. Nie bałam się z nim jeździć, zawsze był opanowany ,nawet jak zrobiłam błąd. Potrafił mną tak pokierować, że błędów robiłam bardzo mało, a później wcale. Zdałam egzamin i dostałam pierwsze prawo jazdy.

Podobne artykuły o motoryzacji i transporcie:

Kurs prawa jazdy Lublin
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)
Slowa kluczowe: Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Minikoparka Gorlice, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Szamba Betonowe Brzozów, busy do danii szamotuły, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, onlynails cennik, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, glutamina katowice, CPE Gliwice, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa