You are here:  / Kabotaż na busa / Usługi / Wycieraczki obiektowe / Przyczepy samochodowe

Przyczepy samochodowe

post by related

related post

Przyczepy samochodowe (7)Odpowiednio dobrane przyczepy samochodowe to najlepszy sposób na przewiezienie wielu przedmiotów o rozmiarach uniemożliwiających zmieszczenie ich w bagażniku auta.
Zanim jednak zdecydujemy się na zakup lub wypożyczenie takiego urządzenia, warto zapoznać się z ich podstawowymi rodzajami. Przyczepy samochodowe można zasadniczo podzielić na dwa podstawowe typy, lekkie i ciężkie. Pierwszy model to takie, których tzw. dopuszczalna masa całkowita nie może przekraczać 750 kg. Dodatkowo nie muszą być one wyposażone w hamulec najazdowy. Drugi typ jaki powszechnie spotykamy, czyli przyczepy samochodowe ciężkie, to wszystkie których dopuszczalna masa całkowita przekracza już 750 kg. Muszą one być wyposażone w solidny i bezpieczny hamulec najazdowy, który dodatkowo musi posiadać możliwość bezpośredniego uruchomienia z wnętrza samochodu. Aby skorzystać z obydwu rodzajów przyczep wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii B, jednak zanim wyruszymy na drogę dobrze jest poćwiczyć jazdę na zamkniętym placu.

Podobne artykuły o motoryzacji i transporcie:

Przyczepy samochodowe
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)
Slowa kluczowe: etykiety inspekcyjne na zamówienie, Tynk mozaikowy Lakma, lpk110, certyfikat flange fitter, lpk208, turnabol, orienteering miejski na imprezę integracyjną, rozstępy biceps, balayage kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, kostka fakturowana producent