You are here:  / Hakowce / Motoryzacja / Wycieraczki obiektowe / Samochody w kolarstwie

Samochody w kolarstwie

post by related

related post

Jeśli pomyślimy sobie kolarstwo to na pewno pierwsze skojarzenie mielibyśmy z pędzącymi na rowerach kolarzami. Kolorowy peleton przemierzający pola, miasta i góry to główny obraz w naszej pamięci w kontekście kolarskich skojarzeń. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę w tym sporcie odgrywa motoryzacja. Można nawet śmiało powiedzieć, że motoryzacja jest dzisiejszemu kolarstwu niezbędna.
Aby to zrozumieć można odtworzyć sobie w internecie reklamę, którą bardzo często w telewizji puszczano około roku temu. Była to reklama firmy Skoda, która przedstawiała jak jej samochody pomagają w czasie przeprowadzenia największego wyścigu na świecie. Hasło tej reklamy brzmiało: Skoda napędza Tour de France. Jeśli chcielibyśmy sparafrazować to hasło to można byłoby napisać: motoryzacja napędza kolarstwo. I nie chodzi to o napędzanie zawodników, ale konieczną im na trasie pomoc. Samochody dyrektorów sportowych, motocykle, samochody techniczne, autobusy drużynowe ? to wszytko jest niezbędne, aby wyścig kolarski mógł się odbyć.

Podobne artykuły o motoryzacji i transporcie:

Samochody w kolarstwie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: Tanie multiplikatory, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, ra nails lakier hybrydowy, markizy Kęty, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, drążenie foremników, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Drepo zadaszenia tarasów, bcaa katowice sklep, Szamba Betonowe Piaseczno